• Ingelstads IK

    Div 5 Södra Herr

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    18:30, 19 apr. 2024

    Nöbbele BK
  • Ingelstads IK (9-m)

    Div 4 Växjö Dam

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    18:45, 22 apr. 2024

    Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)
  • Vislanda IF

    Div 5 Södra Herr

    Senior
    Tallevi 1, Vislanda
    18:45, 26 apr. 2024

    Ingelstads IK
  • Ingelstads/Nöbbele röd

    P2012 S Blå

    Barn
    Ingelvi 3, Ingelstad
    11:00, 27 apr. 2024

    Hovmantorp GoIF
  • IFK Kalmar

    DM F15 (2009) cupspel

    Ungdom
    Södra Utmarken 2, Kalmar
    14:00, 27 apr. 2024

    Ingelstads IK
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    P2013 S grön

    Barn
    Ingelvi 4, Ingelstad
    17:00, 27 apr. 2024

    FK Älmeboda/Linneryd
  • Hovmantorp GoIF

    F2013 S röd

    Barn
    Hovmantorps IP 2, Hovmantorp
    11:00, 28 apr. 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Konga SK

    P2014 S grön

    Barn
    Örmovallen 1, Konga
    11:00, 28 apr. 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Ingelstads/Nöbbele blå

    P2012 S Vit

    Barn
    Ingelvi 3, Ingelstad
    11:00, 28 apr. 2024

    Rottne IF
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    F2011 S

    Ungdom
    Ingelvi 2, Ingelstad
    14:00, 28 apr. 2024

    Växjö DFF
  • Växjö Norra IF gul

    F2014 S röd

    Barn
    Fagrabäck IP 1, Växjö
    16:00, 28 apr. 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Lenhovda IF

    F2012 S vit

    Barn
    Lenhovda IP 3, Lenhovda
    16:00, 28 apr. 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK blå
  • Urshults IF (9-m)

    Utv B Tingsryd

    Senior
    Urdavallen 1, Urshult
    17:00, 28 apr. 2024

    Ingelstads IK
  • IF Linné (9-m)

    Div 4 Växjö Dam

    Senior
    Fagrabäck IP 1, Växjö
    19:00, 29 apr. 2024

    Ingelstads IK (9-m)
  • Sandsbro AIK gul

    P2012 S Vit

    Barn
    Sandavi 1, Växjö
    18:30, 3 maj 2024

    Ingelstads/Nöbbele blå
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK blå

    F2012 S vit

    Barn
    Ingelvi 3, Ingelstad
    10:00, 4 maj 2024

    Växjö DFF svart
  • Ingelstads IK

    Div 5 Södra Herr

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    16:00, 4 maj 2024

    Hovmantorp GoIF
  • Växjö BK

    F2011 S

    Ungdom
    Sportfältet Teleborg 4, Växjö
    09:00, 5 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    F2014 S röd

    Barn
    Värnövallen 1, Värends Nöbbele
    11:00, 5 maj 2024

    Hovshaga AIF Blå
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    P2014 S grön

    Barn
    Ingelvi 4, Ingelstad
    11:00, 5 maj 2024

    Räppe GOIF svart
  • Sandsbro AIK 2

    P2009 S2

    Ungdom
    Sandavi 1, Växjö
    13:00, 5 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    F2013 S röd

    Barn
    Ingelvi 4, Ingelstad
    14:00, 5 maj 2024

    Åryds IK
  • Åseda IF

    P2012 S Blå

    Barn
    Stena Parken 2, Åseda
    17:00, 5 maj 2024

    Ingelstads/Nöbbele röd
  • Ingelstads IK

    Utv B Tingsryd

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    17:00, 5 maj 2024

    Vederslöv-Dänn. IF
  • Växjö DFF svart

    F2013 S röd

    Barn
    Östra IP 12, Växjö
    18:30, 6 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Ingelstads IK (9-m)

    Div 4 Växjö Dam

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    19:00, 6 maj 2024

    Hovshaga AIF B
  • Ingelstads IK /Nöbbele BK

    F2009 S2

    Ungdom
    Värnövallen 1, Värends Nöbbele
    18:30, 7 maj 2024

    Tingsryd United FC
  • Ingelstads IK

    Div 5 Södra Herr

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    19:00, 8 maj 2024

    Rydaholms GoIF
  • Sandsbro AIK vit

    F2012 S vit

    Barn
    Sandavi 1, Växjö
    13:00, 9 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK blå
  • Ingelstads IK/Nöbbele

    P2009 S2

    Ungdom
    Ingelvi 2, Ingelstad
    10:00, 11 maj 2024

    Ljungby IF
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    F2011 S

    Ungdom
    Ingelvi 2, Ingelstad
    11:00, 11 maj 2024

    Sandsbro Allmänna IK 1
  • IFK Grimslöv /Vislanda IF

    F2009 S2

    Ungdom
    Furuskans 1, Grimslöv
    11:00, 11 maj 2024

    Ingelstads IK /Nöbbele BK
  • Ingelstads/Nöbbele röd

    P2012 S Blå

    Barn
    Ingelvi 3, Ingelstad
    14:00, 11 maj 2024

    Hovshaga AIF svart
  • Urshults IF

    P2014 S grön

    Barn
    Urdavallen 2, Urshult
    11:00, 12 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Ingelstads/Nöbbele blå

    P2012 S Vit

    Barn
    Ingelvi 3, Ingelstad
    14:00, 12 maj 2024

    Hovshaga AIF vit
  • Emmaboda komb vit

    P2013 S grön

    Barn
    Widavallen 2, Vissefjärda
    14:30, 12 maj 2024

    Ingelstads IK/Nöbbele BK
  • Ingelstads IK

    Utv B Tingsryd

    Senior
    Ingelvi 1, Ingelstad
    17:00, 12 maj 2024

    Åryds IK
  • Åryds IK

    Div 5 Södra Herr

    Senior
    TIVAB Vallen 1, Åryd
    19:00, 17 maj 2024

    Ingelstads IK
  • Ingelstads IK/Nöbbele BK

    F2013 S röd

    Barn
    Ingelvi 4, Ingelstad
    11:00, 18 maj 2024

    Växjö DFF blå
  • Alvesta GOIF grön

    P2012 S Vit

    Barn
    Virdavallen 22, Alvesta
    10:30, 19 maj 2024

    Ingelstads/Nöbbele blå